Banki w Tczewie – oddziały, adresy, godziny otwarcia 1

tczewTczew to 66 tysięczna miejscowość w województwie zachodniopomorskim. To rejon turystyczny Chodzi tu przede wszystkim o bliskość Kujaw czy Trójmiasta, ale również o wyjątkowy obszar Doliny Wisły w jej dolnym biegu, który jest chronionym miejscem lęgowym rzadkich gatunków polskich ptaków Objęty również ochroną Programu Natura 2000.

W miejscu gdzie rozwija się turystyka i gospodarka rozwija się też ekonomia, a więc jest to doskonałe miejsce dla banków, które mogą tu liczyć na zdobycie klienta korporacyjnego i instytucjonalnego. No, a przede wszystkim na klientele ze strony sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które pomimo kryzysu mogą być traktowane jako prawdziwie łakomy kąsek dla sektora bankowego.

Duże banki w Tczewie

Nic więc dziwnego, że ze swoimi oddziałami do Tczewa właśnie ściągnęły wszystkie największe banki komercyjne od Banku BPH na Getin Noble Bank skończywszy. To w sumie 18 placówek różnych banków i instytucji finansowych, które oferują swe usługi i produkty w tym regionie.

Agencja PKO BP przy ul. Wyzwolenia 7, podobnie jak BZWBK przy J.Dąbrowskiego 8 na pewno zaproponują ciekawe kredyty inwestycyjne, do tego do połowy tego roku jeszcze z gwarancją de minimis. Jeśli ktoś jeszcze zainteresowany jest szczegółami polecam stronę http://www.deminimis.gov.pl/przedsiebiorcy/o-gwarancji-de-minimis

Bank Millenium w Tczewie

Równie ciekawą ofertę kredytu inwestycyjnego będzie miał do zaoferowania przedsiębiorcom Bank Millenium przy ul. J. Dąbrowskiego 13.

Mieszkając w tak pięknych okolicznościach krajobrazu i pięknym rejonie polski warto zadbać o środowisko. O Eko kredyty można ubiegać się w BGŻ, który jako instytucja odpowiedzialna społecznie szczególnie dba i wspiera inicjatywy mające na celu wspieranie ochrony środowiska naturalnego. Oddział BGŻ znajdziecie przy ul Westerplatte 27b. Warto zajrzeć.

Oferta sektora spółdzielczego

Nosząc się z takimi inicjatywami trzeba również zajrzeć do Banku Spółdzielczego. Sektor spółdzielczy dysponuje ciekawą i atrakcyjną cenowo ofertą kredytową zarówno na inwestycje jak i kredyty gotówkowe. W Tczewie Bank Spółdzielczy ma kilka Filii i oddział zlokalizowany na ulicy Paderewskiego1.

One comment on “Banki w Tczewie – oddziały, adresy, godziny otwarcia

  1. Reply kkk6969 lis 5,2014 10:26 pm

    W Tczewie jest troszkę więcej banków.

Leave a Reply