Szybki kredyt na dowód 1

Szybko, sprawnie i od ręki. Tak właśnie chcemy załatwiać nasze sprawy w XI wieku. Nie chcemy czekać tygodniami, nie chcemy też wypełniać setek zobowiązań i dokumentów. Chcemy zrobić coś, co wymaga kilku podstawowych kwestii, takich jak spisanie danych z dowodu, nasz podpis i to wszystko.kredyty na dowód

Taki jest szybki kredyt na dowód

W przypadku chęci otrzymania szybkich pieniędzy, warto rozejrzeć się za firmami oferującymi szybki kredyt na dowód. Słowo „kredyt” jest w tym przypadku małym nadużyciem, ponieważ kredytu może udzielić jedynie bank. Natomiast wszystkie firmy pożyczkowe mogą udzielić jedynie pożyczki gotówkowej.

Pożyczka gotówkowa jest udzielana z prywatnych środków inwestorów, a nie tak jak w przypadku banków, z depozytów.

Szybki kredyt na dowód – jak to się odbywa?

Procedura jest bardzo prosta. Wystarczą dane z naszego dowodu osobistego, aby dowiedzieć się czy wcześniej zaciągaliśmy jakieś zobowiązania, czy nie mamy długów, czy nie jesteśmy w jakikolwiek sposób obciążeni finansowo. Mówi się, że kredyty na dowód są udzielane nawet jeśli ktoś ma złą historię w BIK. Prawdą jest, że wszystko to subiektywna decyzja każdej z firm pożyczkowych. Jedna może udzielić pożyczki na dowód, a druga nie – bez podawania przyczyny.

Z doświadczenia wiemy, że jeśli ktoś ma coś na sumieniu, ale nie jest to poważna sprawa (na przykład spóźniał się ze spłatą kredytu czy zdarzył mu się epizod z komornikiem, ale obecnie jego sytuacja jest czysta), to firma pożyczkowa udzieli mu kredytu.

Jeśli natomiast ma na kartu kilka tysięcy długu i komornika, to raczej nie ma co liczyć na pożyczkę.

Czy szybki kredyt na dowód można wziąć przez internet?

Jak najbardziej. Często jest to korzystniejsze rozwiązanie, ponieważ firmy pożyczkowe oferują różne zniżki. Wystarczy wypełnić wstępny wniosek i oczekiwać na kontakt od firmy pożyczkowej. Wiele wniosków znajdziecie na naszej stronie. Są to zaufane i sprawdzone firmy w których warto brać pożyczki na dowód.

Czy szybki kredyt na dowód jest drogi?

To zależy jak do tego podejdziemy. W porównaniu do oferty kredytu bankowego, pożyczki pozabankowe mogą być nieco droższe, jednak są to na tyle małe kwoty, że znacznej różnicy nie widać. Ponadto warto wiedzieć, że pożyczki na dowód weźmiemy bez wychodzenia z domu, natomiast do banku trzeba się udać osobiście.

One comment on “Szybki kredyt na dowód

  1. Reply Franio cze 11,2015 3:36 pm

    Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń w bankach tak naprawdę nie istnieje:
    http://www.forum-kredytowe.pl/f127/szybki-kredyt-bez-zaswiadczen-tzw-kredyt-na-dowod-57568.html
    kredyt na dowód tylko w parabanku.

Leave a Reply