PKO w Tczewie

pko w tczewiePKO BP dysponuje największą siecią placówek w całej Polsce. Ta ilość sięga około 1147 oddziałów, w tym i w mniejszych miejscowościach. Oddział znajdziemy zarówno w niewielkich Ząbkach pod Warszawą jak i Tczewie na ulicy Jana Dąbrowskiego 7a.

Oddział ten pracuje od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach 8.00-18.00, co daje szansę na wizytę w oddziale i załatwienie niezbędnych formalności poza godzinami naszej pracy. Niestety placówka, podobnie jak w przypadku innych banków, nie funkcjonuje w soboty.

PKO w Tczewie czy przez internet

Banki nie chcą zachęcać ludzi w żaden sposób do wizyt w oddziałach, polska bankowość nastawiła się w pełni na wirtualną rzeczywistość. Nawet w placówkach, między innymi właśnie takich jak w Tczewie, znajdują się terminale POS umożliwiające dostęp do internetowego konta osobistego.

W placówce odbywa się też pełna obsługa kasowa i walutowa. Mieszkańcy Tczewa tutaj mogą ubiegać się o kredyty, albo dopinać ich formalności na ostatni guzik. Jeśli wniosek wcześniej złożyli w trybie online. Dostępne są tu wszystkie formy kredytu od gotówkowego, przez inwestycyjny, konsolidacyjny i hipoteczny, który jest obecnie czołowym produktem tego typu na rynku finansowym.

Elitarna bankowość PKO w Tczewie

W związku ze względną bliskością Gdańska i całego Trójmiasta być może i w samym Tczewie znajdą się zainteresowani prestiżową ofertą bankowości AURUM dla zamożnych przedstawicieli wolnych zawodów i biznesmenów. Stworzenie tak elitarnej, rządzącej się osobnymi standardami bankowości to nie tylko ukłon w stronę najbogatszych, ale stworzenie sobie bezpiecznego zaplecza kredytowego, akumulacja kapitału, przyciągnięcie klientów, na których można polegać i skrojona na nową miarę akcja marketingowa podnosząca w długofalowej perspektywie prestiż samego banku.

A jeśli nie najbogatsi to na pewno wielu mieszkańców Tczewa skorzysta z kredytu gotówkowego Mini Ratka ze względu na minimalne wymagania i dogodne raty. Pobyt zapewne będzie rósł teraz w okresach przedświątecznych i sezonie wakacyjnym. Kiedy to wielu turystów odwiedza ten region, a jeszcze więcej mieszkańców Tczewa chce uciec na własne wakacje w o wiele spokojniejsze miejsce.

Leave a Reply